Skočiť na hlavný obsah

Tlak na IT pracovníkov sa počas Covid-19 významne zvýšil. Ako sa s ním vyrovnať?

Covid-19 priniesol popri spomalení ekonomiky aj potrebu urýchlenej digitalizácie pre firmy, ktoré chcú zostať konkurencieschopné. Podľa prieskumu Appdynamics sa v minulosti projekty digitálnej transformácie bežne schvaľovali a implementovali aj rok. V súčasnosti však viac ako 70% respondentov hovorí o časovom horizonte pár týždňov. IT pracovníci sa tak pod značným tlakom musia stať skutočnými manažérmi zmeny. Je to výzva, ktorá poukazuje na pridanú hodnotu IT.

Práca z domu, online konferencie, prístup zákazníkov do firemných systémov, prudké výkyvy návštevnosti web stránok či čoraz častejšie kybernetické útoky vyžadujú pozornosť a prakticky okamžité riešenia. Zvládnete to, ak máte:

  1. Flexibilnú a bezpečnú IT infraštruktúru, aby ste mohli adresovať časové a objemové požiadavky súčasnosti. Cloudové riešenia poskytujú požadovanú flexibilitu a možnosť využiť ich len vo vymedzenom časovom období. Pozitívna skúsenosť vás však presvedčí využívať Cloud natrvalo. Všetko zas budete stíhať, s prehľadom a bezpečne. Vaše dáta a prístup k nim bude chránený 24/7 a efektivita vášho podnikania bude zaručená.
  2. Potenciálne hrozby si uvedomujúcich a pravidelne školených zamestnancov, ktorých práca z domu viac nepredstavuje riziko pre vašu firmu a vy sa tak môžete sústrediť na to podstatné.
  3. Webkonferenčné nástroje zastrešujúce komplexné potreby vášho podnikania, rýchlo a spoľahlivo. Zdieľanie dokumentov, videohovory a prezentácie či komunikácia so zákazníkmi bude zabezpečená, stabilná a prispeje k spokojnosti vašich zákazníkov a vás.
  4. Presne identifikované prvky ochrany pred výpadkom alebo útokom pre kritické aplikácie, a v prípade incidentu, plán na zabezpečenie kontinuity podnikania.
  5. Analytické nástroje na identifikáciu hrozieb (aj skrytých), ktoré zaručia bezpečnosť firemných informačných systémov a sietí.

Lekcie tzv. lock-downu dokážete zvládnuť aj vďaka profesionálnej expertíze v oblasti Cloud Computingu a kyberbezpečnosti. Ak potrebujete otestovať váš IT systém, zvýšiť jeho pridanú hodnotu na maximum alebo jednoducho poradiť v oblasti IT stratégie, budeme veľmi radi ak sa na nás obrátite.

GAMO

Máte otázky ohľadom našich produktov alebo služieb? Neváhajte nás kontaktovať!

V prípade, že sa vám nechce čakať na odpoveď formou e-mailu, môžete nás kontaktovať telefonicky:

+421 48 437 2000
info@gamo.sk

Kontaktný formulár

Viac informácií

Prevádzkovateľ spoločnosť GAMO a.s., Kyjevské námestie 6, 974 04 Banská Bystrica týmto informuje dotknutú osobu, že má záujem spracúvať jej osobné údaje na účel: informovania dotknutej osoby o našich službách, produktoch, novinkách a podujatiach prostredníctvom priameho marketingu, a zároveň má záujem na tento účel spracúvať osobné údaje dotknutej osoby najmä v rozsahu: meno a priezvisko, kontaktná e-mailová adresa, telefonický kontakt osoby. Prevádzkovateľ informuje dotknutú osobu, že má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním jej osobných údajov, a to zaslaním e-mailu na info@gamo.sk. Dotknutá osoba v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES vyjadruje týmto súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov v uvedenom rozsahu a na daný účel.

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.