Skočiť na hlavný obsah

Autorské práva

Logotyp na tejto stránke je majetkom spoločnosti GAMO a.s. Používanie, kopírovanie, distribúcia a iná reprodukcia na akékoľvek účely je povolená len po výslovnom súhlase spoločnosti GAMO a.s. Bližšie informácie na stránke Právne.

Pravidlá používania logotypu GAMO

Logotyp spoločnosti GAMO a.s. tvorí názov spoločnosti - GAMO a pod ním text charakterizujúci obsah jej činnosti - INFORMAČNÉ TECHNOLÓGIE

Farebnosť loga

  • farba názvu spoločnosti GAMO je červená, PANTONE E 86-1 Warm Red C, RAL 3020, CMYK C:0 M:90 Y:100 K:0
  • spodný text INFORMAČNÉ TECHNOLÓGIE je čierny

Používanie loga

Logo sa odporúča používať na biely podklad, ak to nie je možné, je vhodné preferovať svetlý podklad. V prípade podkladu tmavej farby je potrebné zvoliť inverzné riešenie farby lišty a textu. Ak nie je možné použiť logo v originálnej farebnosti, všetky časti logotypu sa zjednocujú do jedného farebného tónu - čiernej.

Minimálna veľkosť loga

Minimálna veľkosť loga v tlačenej podobe je 2 cm na šírku, v podobe pre zobrazenie na monitore menšie ako 80 pixelov na šírku. V prípade, že je používané logo minimálnych veľkostí, je možné vypustiť zo spodnej časti text INFORMAČNÉ TECHNOLÓGIE.

Logo na stiahnutie

 
Logotyp vo farebnom vyhotovení
Logotyp v jednofarebnom vyhotovení
 
formát EPS
 
formát AI (PC)
 
formát AI (Mac)
 
formát CDR (v9)
 
formát JPG
 
formát GIF
 
formát PNG
 

Máte otázky ohľadom našich produktov alebo služieb? Neváhajte nás kontaktovať!

V prípade, že sa vám nechce čakať na odpoveď formou e-mailu, môžete nás kontaktovať telefonicky:

+421 48 437 2000
info@gamo.sk

Kontaktný formulár

Viac informácií

Prevádzkovateľ spoločnosť GAMO a.s., Kyjevské námestie 6, 974 04 Banská Bystrica týmto informuje dotknutú osobu, že má záujem spracúvať jej osobné údaje na účel: informovania dotknutej osoby o našich službách, produktoch, novinkách a podujatiach prostredníctvom priameho marketingu, a zároveň má záujem na tento účel spracúvať osobné údaje dotknutej osoby najmä v rozsahu: meno a priezvisko, kontaktná e-mailová adresa, telefonický kontakt osoby. Prevádzkovateľ informuje dotknutú osobu, že má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním jej osobných údajov, a to zaslaním e-mailu na info@gamo.sk. Dotknutá osoba v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES vyjadruje týmto súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov v uvedenom rozsahu a na daný účel.

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.