Kariéra

Voľné pracovné pozície

  • Senior software engineer

    Koniec výberového konania: 15.08.2018 Umiestnenie: Banská Bystrica
    Termín nástupu: asap
    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:    Hľadáme predovšetkým človeka, ktorý je technologicky zdatný, vie si povedať a odargumentovať svoj názor, vie sa podeliť o svoje znalosti.
    Druh pracovného pomeru: plný úväzok

    Požiadavky na uchádzača

    Vzdelanie:
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa
    Vzdelanie v odbore:
    • aplikovaná informatika, programovanie
    Požadovaná prax: 3 roky

    Jazykové znalosti: Anglický jazyk - začiatotčník (A2)
    Vodičský preukaz: skupina B
    Osobnostné predpoklady:
    • Pokročilá znalosť programovacieho jazyka Java (Java 8 a vyššie)
    • Skúsenosť s distribuovanými systémami (multithreading, paralelizmus, koncept microservices)
    • Skúsenosť s integráciou (REST, ActiveMQ, Databázy)
    • Znalosť SQL a RDBMS (ideálne Oracle alebo PostgreSQL)
    • Znalosť NoSQL (mongoDB, cassandra)
    • Orientácia v oblasti technológií a trendov vo svete Javy a programovania všeobecne
    • Skúsenosť s vývojovým procesom: Git, code review, CI, CD, Jenkins, Docker, Maven, SonarQube
    • Výhodou je skúsenosť s vývojom a administráciou v prostredí OS Linux
    • Priateľský prístup a chuť pomáhať ostatným, hľadáme tímového človeka
    • Aktívna znalosť anglického jazyka výhodou
    • Agilné metódy vývoja
    Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500€
    + ďalšie odmeny v závislosti od skúseností

    V prípade záujmu o zaradenie do výberového konania odošlite svoj profesijný životopis a motivačný list na emailovú adresu: kariera@gamo.sk

    V zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov poskytuje uchádzač o pracovnú pozíciu odoslaním dokumentov súvisiacich s výberovým konaním  súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov spoločnosti GAMO a.s., so sídlom Kyjevské nám. 6, Banská Bystrica,  za účelom výberového konania, a to po dobu 90 dní. Uchádzač o zamestnanie môže uvedený súhlas kedykoľvek písomne odvolať.

    Bližšie informácie k inzerovanej pracovnej pozícii Vám poskytneme prostredníctvom kontaktného formulára.

  • Programátor

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
    • Návrh a vývoj softvérových riešení.
    Zamestnanecké výhody, benefity:
    • Možnosť realizácie a odborného rastu v stabilnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti IT.
    • Otvorený, korektný prístup, mladý dynamický kolektív.

    Vzdelanie:
    • programovanie, aplikovaná informatika
    Požadovaná prax: vhodné aj pre absolventa

    Ostatné znalosti:
    • Java - základy
    • Bash - základy
    • SQL - základy
    • JavaScript - základy
    Jazykové znalosti: Anglický jazyk - mierne pokročilý (B1)
    • Znalosť programovacieho jazyka (optimálne Java alebo JavaScript)
    • Skúsenosť s integráciou (REST, Databázy) výhodou
    • Znalosť SQL a RDBMS (ideálne Oracle alebo MSSQL) výhodou
    Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000€
    + ďalšie odmeny

  • Operátor zákazníckeho centra

    Koniec výberového konania: 31.08.2018 Umiestnenie: Banská Bystrica
    Termín nástupu: 1.9.2018
    • Sleduje a vyhodnocuje stav zákazníckych systémov prostredníctvom zavedených monitorovacích nástrojov
    • Poskytuje podporu zákazníkom prostredníctvom vzdialeného prístupu a telefonického hovoru
    • Eviduje, sleduje a eskaluje zákaznícke požiadavky prostredníctvom zavedených firemných nástrojov
    • Koordinuje a riadi výkon servisných činností podľa dohodnutých postupov
    • Registruje servisné požiadavky a zaznamenáva zmeny ich stavu
    • Sleduje spoločné mailové schránky a spracúva prichádzajúce zákaznícke požiadavky
    • Udržiava a napĺňa zavedené znalostné databázy
    • Sleduje, vyhodnocuje a podieľa sa na zlepšovaní činností vykonávaných v rámci úseku
    • Podieľa sa na tvorbe a zavedení nových produktov a služieb
    • Dodržiava časový harmonogram projektov podľa inštrukcií a platných plánov
    • Práca na zmeny (nie nočné)
    • Možnosť získania stabilného zamestnania v prosperujúcej spoločnosti pôsobiacej v oblasti IT.
    • Mladý, dynamický kolektív, odborný rast.

    Vzdelanie: stredoškolské s maturitou
    Požadovaná prax: 1 rok

    Počítačové znalosti:
    • Microsoft Excel - pokročilý
    • Microsoft Outlook - pokročilý
    • Microsoft Word - pokročilý
    • technické myslenie
    • orientácia v oblasti HW - pracovných staníc, notebookov, periférií výhodou
    • znalosť a skúsenosti s SW v oblasti klientských OS, antivírových produktov a kancelárskych aplikácií výhodou
    • zvládanie telefonickej komunikácie
    • komunikatívnosť, prozákaznícky prístup, analytické myslenie, flexibilita, dôslednosť
    Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700€

Kontaktujte nás

Viac informácií

Prevádzkovateľ spoločnosť GAMO a.s., Kyjevské námestie 6, 974 04 Banská Bystrica týmto informuje dotknutú osobu, že má záujem spracúvať jej osobné údaje na účel: informovania dotknutej osoby o našich službách, produktoch, novinkách a podujatiach prostredníctvom priameho marketingu, a zároveň má záujem na tento účel spracúvať osobné údaje dotknutej osoby najmä v rozsahu: meno a priezvisko, kontaktná e-mailová adresa, telefonický kontakt osoby. Prevádzkovateľ informuje dotknutú osobu, že má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním jej osobných údajov, a to zaslaním e-mailu na info@gamo.sk. Dotknutá osoba v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES vyjadruje týmto súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov v uvedenom rozsahu a na daný účel.

Súhlas dotknutej osoby - plné znenie
Ako budeme narábať s vašimi údajmi?

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.