Skočiť na hlavný obsah
Piliere bezpečnosti

Microsoft 365 pod kontrolou

Zdieľanie mailboxov, kalendárov, súborov, spoločná práca na dokumentoch a projektoch, ako aj nástroje a dáta dostupné kedykoľvek, odkiaľkoľvek a komukoľvek – to je len pár dôvodov prečo je Microsoft 365 centrom firemnej produktivity a spolupráce. Jeho zabezpečenie a ochrana dát je preto imperatívom pre bezpečnosť a zachovanie kontinuity podnikania. Využite pokročilý manažment kombinovaný s prvotriednou ochranou počítačov a mobilných zariadení bez ohľadu na operačný systém. 

 

Radi by ste sa dozvedeli viac? Napíšte nám, pošleme vám záznam z webinára, kde sme sa venovali práve tejto téme.

Prečo si vybrať naše služby?
BEZPEČNOSŤ NA MIERU
Dokážeme ochrániť každý aspekt vašej firemnej produktivity od ochrany koncových zariadení, až po najpokročilejšie techniky detekcie a odozvy na útoky XDR. Bezpečnosť Microsoft 365 navrhneme presne na mieru vašim potrebám.
ZNALOSŤ PROBLEMATIKY
Medzi základne oblasti ochrany Microsoft 365, v rámci ktorých sa môžete na nás kedykoľvek smelo obrátiť, patria: - Ochrana koncových zariadení - Ochrana pred kybernetickými hrozbami a ransomvérom - Manažment aplikácií a mobilných zariadení (MAM, MDM) - Ochrana prístupu a digitálnej identity - Ochrana e-mailu a aplikácií - Pokročilé nástroje na odhalenie hrozieb a threat hunting – EDR, XDR
Hľadáte inú formu podpory kybernetickej odolnosti? V ponuke máme ďalšie služby.
Najčastejším problémom je podceňovanie reálnych hrozieb v oblasti kybernetickej bezpečnosti. A preto nečakajte a obráťte sa s požiadavkami priamo na nás.

Ochrana koncových zariadení

Ochrana emailov a aplikácii

Sieťová bezpečnosť

Testy zraniteľnosti

Bezpečnosť priemyselných systémov

Legislatíva a Audit bezpečnosti

SIEM Bezpečnostný monitoring

Konzultácie a vzdelávanie

SECaaS

Bezpečnosť Microsoft 365

M365 BACKUP

Analýza kybernetickej odolnosti IT

Máte otázky ohľadom našich produktov alebo služieb? Neváhajte nás kontaktovať!

V prípade, že sa vám nechce čakať na odpoveď formou e-mailu, môžete nás kontaktovať telefonicky:

+421 48 437 2000
info@gamo.sk

Kontaktný formulár

Viac informácií

Prevádzkovateľ spoločnosť GAMO a.s., Kyjevské námestie 6, 974 04 Banská Bystrica týmto informuje dotknutú osobu, že má záujem spracúvať jej osobné údaje na účel: informovania dotknutej osoby o našich službách, produktoch, novinkách a podujatiach prostredníctvom priameho marketingu, a zároveň má záujem na tento účel spracúvať osobné údaje dotknutej osoby najmä v rozsahu: meno a priezvisko, kontaktná e-mailová adresa, telefonický kontakt osoby. Prevádzkovateľ informuje dotknutú osobu, že má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním jej osobných údajov, a to zaslaním e-mailu na info@gamo.sk. Dotknutá osoba v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES vyjadruje týmto súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov v uvedenom rozsahu a na daný účel.

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.