Skočiť na hlavný obsah
Garantovaný prístup

Na IT problematiku sa špecializujeme

Nie sme nadnárodná firma, pre ktorú ste „malý biznis“ alebo „jeden z mnohých“. U nás má každý klient garantovaný prístup k IT špecialistovi, s ktorým môže komunikovať v SK/EN jazyku. Tím našich certifikovaných špecialistov na požiadanie rieši zložité IT udalosti alebo špecifické zadania. Odovzdávame riešenia v súlade s odporúčaniami štandardov ITIL. Využitie profesionálov, ktorí sa na danú problematiku špecializujú, šetrí čas aj náklady.

 

Ako IT správne integrovať do podnikových systémov a existujúcich procesov tak, aby všetko spolu fungovalo? Nemajte obavy využiť výhody externých služieb na správu IT alebo v prípade zmien v IT infraštruktúre. 

Ako využijete naše služby?
INOVÁCIE
Sledujeme technologické trendy.
ODBORNOSŤ A KVALITA
Investujeme do vzdelávania a certifikácií našich IT špecialistov.
TECHNOLOGICKÁ PODPORA
Úzko spolupracuje s poprednými svetovými výrobcami IT technológií.
Nenašli ste presne to, čo ste hľadali? Pozrite si ponuku služieb pre Outsourcing IT.
Firemné IT si vyžaduje nepretržitú prevádzku a spoľahlivé zabezpečenie. Správu IT prenechajte kľudne nám, máme dlhoročné skúsenosti, know-how a špecialistov.

Microsoft 365

Správa IT infraštruktúry | SLA

Monitoring ako služba

Služby zákazníckeho centra

Služby IT špecialistov

Microsoft Premier Support

Máte otázky ohľadom našich produktov alebo služieb? Neváhajte nás kontaktovať!

V prípade, že sa vám nechce čakať na odpoveď formou e-mailu, môžete nás kontaktovať telefonicky:

+421 48 437 2000
info@gamo.sk

Kontaktný formulár

Viac informácií

Prevádzkovateľ spoločnosť GAMO a.s., Kyjevské námestie 6, 974 04 Banská Bystrica týmto informuje dotknutú osobu, že má záujem spracúvať jej osobné údaje na účel: informovania dotknutej osoby o našich službách, produktoch, novinkách a podujatiach prostredníctvom priameho marketingu, a zároveň má záujem na tento účel spracúvať osobné údaje dotknutej osoby najmä v rozsahu: meno a priezvisko, kontaktná e-mailová adresa, telefonický kontakt osoby. Prevádzkovateľ informuje dotknutú osobu, že má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním jej osobných údajov, a to zaslaním e-mailu na info@gamo.sk. Dotknutá osoba v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES vyjadruje týmto súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov v uvedenom rozsahu a na daný účel.

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.