Skočiť na hlavný obsah
Zhrnutie

S3 Storage

Hľadáte účinný spôsob ochrany dát pred ransomvérom? Pravidelne zálohujte! V cloudovej službe S3 Object Storage poskytujeme priestor pre bezpečné ukladanie a archiváciu dát. Službu oceníte pre projekty vyžadujúce spoľahlivé uloženie veľkého množstva dát rôzneho typu ako obrazový materiál, textové súbory, webové stránky, mobilné aplikácie, podnikové aplikácie či zariadenia IoT

Sme tu pre každého, kto si uvedomuje dôležitosť zálohovania. Či už sa rozhodnete pre zálohovanie a obnovu dát ako službu, alebo vás presvedčí objektové úložisko pre ukladanie veľkých objemov dát, spolu navrhneme optimálne riešenie s najlepším pomerom účel/cena/bezpečnosť.

Prečo si vybrať objektové úložisko S3 Storage?
BEZPEČNÉ ZÁSUVKY PRE OBJEKTY
Poskytujeme priestor pre bezpečné ukladanie a archiváciu dát. Garantujeme automatické zálohovanie, špičkový výkon, škálovateľnosť, dostupnosť a odolnosť.
PROFESIONÁLNA PODPORA
Pomôžeme vám preniesť kompletnú infraštruktúru vašich úložísk a bezpečne k nim ukladať ďalšie typy dát.
VERZIONOVANIE
Ponecháme vám aj viacero verzií objektu v jednej zásuvke, čo uvítate v prípade obnovy omylom odstránených alebo prepísaných objektov.

Služba Simple Storage Service alebo aj S3 je cloudová služba poskytujúca jednoduché riešenie pre ukladanie dát. Počuli ste o nej?

Hľadáte inú cloudovú službu? V ponuke máme aj ďalšie produkty.
Ideálne riešenia umožňujúce flexibilne reagovať na meniace sa podmienky na trhu, nielen pre inovácie a rozvojové projekty, ale aj pre nečakané situácie a nestabilné obdobia.

Virtuálne dátové centrum | IaaS

Privátny cloud

Databáza MS SQL | DBaaS

GAMO Drive úložisko

Objektové úložisko

Kubernetes

Zálohovanie ako služba | BaaS

Disaster Recovery v cloude

Máte otázky ohľadom našich produktov alebo služieb? Neváhajte nás kontaktovať!

V prípade, že sa vám nechce čakať na odpoveď formou e-mailu, môžete nás kontaktovať telefonicky:

+421 48 437 2000
info@gamo.sk

Kontaktný formulár

Viac informácií

Prevádzkovateľ spoločnosť GAMO a.s., Kyjevské námestie 6, 974 04 Banská Bystrica týmto informuje dotknutú osobu, že má záujem spracúvať jej osobné údaje na účel: informovania dotknutej osoby o našich službách, produktoch, novinkách a podujatiach prostredníctvom priameho marketingu, a zároveň má záujem na tento účel spracúvať osobné údaje dotknutej osoby najmä v rozsahu: meno a priezvisko, kontaktná e-mailová adresa, telefonický kontakt osoby. Prevádzkovateľ informuje dotknutú osobu, že má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním jej osobných údajov, a to zaslaním e-mailu na info@gamo.sk. Dotknutá osoba v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES vyjadruje týmto súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov v uvedenom rozsahu a na daný účel.

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.