Skočiť na hlavný obsah
Zmluvne garantované

Starostlivosť o IT systémy

IT systémy si vyžadujú čoraz viac špecializácií, ktoré musí IT oddelenie zvládnuť. Riadenou starostlivosťou o IT systémy s garantovanou úrovňou služby pomôžeme rastúce nároky spoľahlivo vyriešiť. Na základe zmluvne dohodnutých SLA Service Level Agreement parametrov zabezpečíme čiastočný alebo úplný outsourcing IT oddelenia. Súčasťou manažovaných IT služieb GAMO sú konzultačné služby aj odborné poradenstvo zamerané na rozvoj biznis aplikácií klientov.

Ako IT správne integrovať do podnikových systémov a existujúcich procesov tak, aby všetko spolu fungovalo? Nemajte obavy využiť výhody externých služieb na správu IT alebo v prípade zmien v IT infraštruktúre. 

Prečo sa oplatí dôverovať našim službám?
ITSM RIADENIE PROCESOV
Operátori zákazníckeho centra riadia a dokumentujú vzniknuté incidenty podľa dohodnutých postupov.
GARANCIA KVALITY A BEZPEČNOSTI
Zabezpečujeme plnú dostupnosť služby, ochranu zákazníckych dát pred únikom a zneužitím, rešpektujeme pravidlá a požiadavky klienta.
RÝCHLA A PRESNÁ REAKCIA
Poskytneme presnú identifikácia problému so záznamom času a histórie udalosti.
SPOĽAHLIVOSŤ
Riadenie nápravy preberá Zákaznícke centrum. Službu pružne prispôsobujeme aktuálnym požiadavkám klienta.
Nenašli ste presne to, čo ste hľadali? Pozrite si ponuku služieb pre Outsourcing IT.
Firemné IT si vyžaduje nepretržitú prevádzku a spoľahlivé zabezpečenie. Správu IT prenechajte kľudne nám, máme dlhoročné skúsenosti, know-how a špecialistov.

Microsoft 365

Správa IT infraštruktúry | SLA

Monitoring ako služba

Služby zákazníckeho centra

Služby IT špecialistov

Microsoft Premier Support

Máte otázky ohľadom našich produktov alebo služieb? Neváhajte nás kontaktovať!

V prípade, že sa vám nechce čakať na odpoveď formou e-mailu, môžete nás kontaktovať telefonicky:

+421 48 437 2000
info@gamo.sk

Kontaktný formulár

Viac informácií

Prevádzkovateľ spoločnosť GAMO a.s., Kyjevské námestie 6, 974 04 Banská Bystrica týmto informuje dotknutú osobu, že má záujem spracúvať jej osobné údaje na účel: informovania dotknutej osoby o našich službách, produktoch, novinkách a podujatiach prostredníctvom priameho marketingu, a zároveň má záujem na tento účel spracúvať osobné údaje dotknutej osoby najmä v rozsahu: meno a priezvisko, kontaktná e-mailová adresa, telefonický kontakt osoby. Prevádzkovateľ informuje dotknutú osobu, že má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním jej osobných údajov, a to zaslaním e-mailu na info@gamo.sk. Dotknutá osoba v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES vyjadruje týmto súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov v uvedenom rozsahu a na daný účel.

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.