Skočiť na hlavný obsah
Implementácia

Moderná kancelária M365

Zdieľanie dokumentov, videokonferencie, spoločný kalendár a plánovač, tímové lokality a aplikácie. Poriadok v modernej kancelárii získate správnou kombináciou služieb Microsoft 365. Ako ho nastoliť tak, aby všetko fungovalo? Dôležitý je výber správneho plánu, hladký prechod z existujúceho riešenia, zaškolenie používateľov a konzultačné služby s cieľom optimalizovať využívané nástroje. Radi vám s tým pomôžeme.

Integrácia cloudových riešení a mobilných aplikácií, ktoré umožňujú spoluprácu medzi zamestnancami, je kľúčová pre zabezpečenie konzistentného zapojenia ľudí do práce na diaľku.

Prečo si vybrať naše služby pre oblasť M365?
LICENCIE
Ako Microsoft Partner v návrhoch riešení vyberáme zo širokého spektra cloudových služieb. Poskytujeme konzultácie pri výbere vhodných plánov služieb Microsoft 365. Zabezpečíme licencie formou mesačného alebo ročného predplatného.
IMPLEMENTÁCIA
S procesom implementácie máme dlhodobé skúsenosti a garantujeme hladký prechod z existujúceho riešenia. Vytvoríme nový Azure AD Connect, zabezpečíme migráciu mailových systémov, nastavíme nové aplikácie a prístupové práva k dokumentom. Nakonfigurujeme bezpečnostné pravidlá a zálohovanie.
ŠKOLENIE NA MIERU
Naučíme pracovníkov ako využívať nástroje Microsoft 365. Zrealizujeme školenia v oblasti základnej funkčnosti alebo špecializované školenia na konkrétne aplikácie. Rovnako vzdelávame správcov pre administrátorské prostredie Microsoft 365 alebo SharePoint Online.
Nenašli ste presne to, čo ste hľadali? Pozrite si ponuku služieb pre Outsourcing IT.
Firemné IT si vyžaduje nepretržitú prevádzku a spoľahlivé zabezpečenie. Správu IT prenechajte kľudne nám, máme dlhoročné skúsenosti, know-how a špecialistov.

Microsoft 365

Správa IT infraštruktúry | SLA

Monitoring ako služba

Služby zákazníckeho centra

Služby IT špecialistov

Microsoft Premier Support

Máte otázky ohľadom našich produktov alebo služieb? Neváhajte nás kontaktovať!

V prípade, že sa vám nechce čakať na odpoveď formou e-mailu, môžete nás kontaktovať telefonicky:

+421 48 437 2000
info@gamo.sk

Kontaktný formulár

Viac informácií

Prevádzkovateľ spoločnosť GAMO a.s., Kyjevské námestie 6, 974 04 Banská Bystrica týmto informuje dotknutú osobu, že má záujem spracúvať jej osobné údaje na účel: informovania dotknutej osoby o našich službách, produktoch, novinkách a podujatiach prostredníctvom priameho marketingu, a zároveň má záujem na tento účel spracúvať osobné údaje dotknutej osoby najmä v rozsahu: meno a priezvisko, kontaktná e-mailová adresa, telefonický kontakt osoby. Prevádzkovateľ informuje dotknutú osobu, že má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním jej osobných údajov, a to zaslaním e-mailu na info@gamo.sk. Dotknutá osoba v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES vyjadruje týmto súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov v uvedenom rozsahu a na daný účel.

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.