Skočiť na hlavný obsah
Systém MDM

Centrálna správa dát

Systém pre centrálnu správu číselníkových a kmeňových údajov zabezpečí jednu kolektívnu pravdu. Spoločné záznamy  skladov, zamestnancov, katalógov, registrov, číselníkov a zoznamov pre všetky vaše informačné systémy alebo SW riešenia. Nasadením riešenia eliminujeme problémy s dátovou kvalitou a viacnásobným zadávaním rovnakých údajov do rôznych informačných systémov. Systém MDM takéto kmeňové údaje spravuje, sprístupňuje, distribuuje, zjednocuje a zálohuje.

 

Pribúdajú dopyty na identifikáciu spôsobov ako optimalizovať procesy, znižovať prevádzkové náklady a zjednodušiť prácu. Hľadáte overeného riešiteľa, s ktorým by ste skonzultovali vašu biznis požiadavku?

Prečo sa oplatí dôverovať našim službám?
KOMPAKTNOSŤ
Naše MDM riešenia nepredstavujú masívne firemné systémy, ktoré nevyhnutne potrebujú rozsiahlu infraštruktúru. Sú presne mierené, funkčné a efektívne.
MANAŽMENT
Umožňuje správcom vytvárať katalógy, číselníky a registre presne podľa ich predstáv s možnosťou ich vzájomnej referencie.
INTEGRAČNÉ SLUŽBY
Systémy disponujú primárnym integračným rozhraním s možnosťou tvorby malých a efektívnych rozhraní voči konkrétnym registrom a číselníkom.
Nenašli ste presne to, čo ste hľadali? Pozrite sa na ďalšie služby vývoja softvérových riešení v ponuke GAMO.
Profesionálne navrhnuté softvérové riešenia výrazne prispievajú k štandardizácii procesov, k znižovaniu nákladov a obmedzeniu chýb ľudského faktora.

Vývoj softvérových riešení na mieru

Návrh podnikových IS

Integračné služby

Manažérske prehľady

Master Data Management

Expertný liekový systém Aesculap

Digitálne dvojča

Máte otázky ohľadom našich produktov alebo služieb? Neváhajte nás kontaktovať!

V prípade, že sa vám nechce čakať na odpoveď formou e-mailu, môžete nás kontaktovať telefonicky:

+421 48 437 2000
info@gamo.sk

Kontaktný formulár

Viac informácií

Prevádzkovateľ spoločnosť GAMO a.s., Kyjevské námestie 6, 974 04 Banská Bystrica týmto informuje dotknutú osobu, že má záujem spracúvať jej osobné údaje na účel: informovania dotknutej osoby o našich službách, produktoch, novinkách a podujatiach prostredníctvom priameho marketingu, a zároveň má záujem na tento účel spracúvať osobné údaje dotknutej osoby najmä v rozsahu: meno a priezvisko, kontaktná e-mailová adresa, telefonický kontakt osoby. Prevádzkovateľ informuje dotknutú osobu, že má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním jej osobných údajov, a to zaslaním e-mailu na info@gamo.sk. Dotknutá osoba v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES vyjadruje týmto súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov v uvedenom rozsahu a na daný účel.

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.