Skočiť na hlavný obsah
Podpora na báze Microsoft

Prvotriedna úroveň

Portfólio proaktívnych a reaktívnych služieb technickej podpory pre softvérové produkty spoločnosti Microsoft, ktoré optimalizujú vaše IT prostredie. Zaisťujeme najvyššiu hodnotu implementácie nového riešenia, rôznych aktualizácií, integrácie alebo migrácie systémov a aplikácií. A to s maximálnou efektivitou nákladov na požadované služby. Vďaka podpore Microsoft Premier Support sa sústreďujete na vlastné ciele, nie na prevádzkovanie IT. Benefitom podpory sú proaktívne opatrenia, ako aj reakcie na neočakávané problémy. 

 

Nemajte obavy využiť výhody externých služieb. GAMO je overeným partnerom pre poskytovanie služieb Premier Support. 

Prečo si vybrať naše služby?
PROFYLAKTIKA
Vychádza zo znalosti IT prostredia a technologických potrieb klienta. Sada služieb zabezpečí, aby bola nasadená technológia efektívne využívaná. Klient získa ľahký prístup k profesionálnej podpore.
PROJEKTOVÝ MANAŽMENT
Dedikovaný projektový manažér - TAM - koordinuje spoluprácu s klientom na odbornej úrovni: projektový manažment, rozvoj nasadzovania nových riešení, plánovanie proaktívnych služieb, zabezpečovanie neodkladného riešenia problémov.
NÁVRH RIEŠENÍ
Získajte odolnosť, produktivitu a inovatívnosť IT systémov. Jedným z nástrojov môže byť napríklad RAP (Risk Assessment Program), na základe ktorého vznikne plán postupného rozvoja IT prostredia.
ŠKOLENIA
Spoznajte najnovšie technológie. Dozviete sa, ako ich spravovať a využiť na maximum. Obsah školení je vždy prispôsobený požadovanej problematike a znalostnej báze účastníkov zo strany klienta.
Nenašli ste presne to, čo ste hľadali? Pozrite si ponuku služieb pre Outsourcing IT.
Firemné IT si vyžaduje nepretržitú prevádzku a spoľahlivé zabezpečenie. Správu IT prenechajte kľudne nám, máme dlhoročné skúsenosti, know-how a špecialistov.

Microsoft 365

Správa IT infraštruktúry | SLA

Monitoring ako služba

Služby zákazníckeho centra

Služby IT špecialistov

Microsoft Premier Support

Máte otázky ohľadom našich produktov alebo služieb? Neváhajte nás kontaktovať!

V prípade, že sa vám nechce čakať na odpoveď formou e-mailu, môžete nás kontaktovať telefonicky:

+421 48 437 2000
info@gamo.sk

Kontaktný formulár

Viac informácií

Prevádzkovateľ spoločnosť GAMO a.s., Kyjevské námestie 6, 974 04 Banská Bystrica týmto informuje dotknutú osobu, že má záujem spracúvať jej osobné údaje na účel: informovania dotknutej osoby o našich službách, produktoch, novinkách a podujatiach prostredníctvom priameho marketingu, a zároveň má záujem na tento účel spracúvať osobné údaje dotknutej osoby najmä v rozsahu: meno a priezvisko, kontaktná e-mailová adresa, telefonický kontakt osoby. Prevádzkovateľ informuje dotknutú osobu, že má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním jej osobných údajov, a to zaslaním e-mailu na info@gamo.sk. Dotknutá osoba v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia EP a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES vyjadruje týmto súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov v uvedenom rozsahu a na daný účel.

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.