Nová Microsoft GOLD kompetencia

Nová Microsoft GOLD kompetencia

Kompetencia Gold Small and Midmarket Cloud Solutions, udelená spoločnosťou Microsoft, potvrdzuje vysokú odbornosť a pripravenosť GAMO komplexne riešiť požiadavky na IT v súčasnom dynamicky sa rozvíjajúcom technologickom svete.

Microsoft GOLD partneri disponujú špičkovými odbornými znalosťami, vďaka ktorým dokážu u zákazníkov implementovať cloudové riešenia spoločnosti Microsoft, akými sú Office 365, Azure, Microsoft 365.
Získanie danej kompetencie na úrovni GOLD si vyžadovalo úspešné absolvovanie certifikačných testov zameraných na odborné znalosti, a tiež preukázanie reálneho poskytovania vysokokvalitných IT služieb zákazníkom. Súčasťou hodnotenia bolo potvrdenie 5 úspešných implementácií u referenčných zákazníkov.

Digitalizácia a cloud pomáhajú malým i stredným firmám udržať krok s konkurenciou - Viac o úspešnej referencii sa dočítate TU.

Microsoft Gold Small and Midmarket Cloud Solutions

GAMO týmto potvrdzuje svoje znalosti a schopnosti úspešne implementovať moderné cloudové technológie, prinášajúce úspech v podnikaní našich zákazníkov. Naším cieľom je naďalej rozvíjať naše kompetencie a vedomosti, aby sme mohli poskytnúť vysokú úroveň odborných znalostí, ktoré naši klienti vyžadujú a očakávajú.

Dátum : 24.01.2019 Autor : GAMO Značky: Cloud GAMO