Produkty

 • Office 365

  Office 365 je Vaša profesionálna kancelária, v ktorej pracujete efektívnejšie a zároveň šetríte náklady. Nájdete v nej známe kancelárske aplikácie a mnoho ďalších funkcií, podporujúcich pracovný tím či vašu prácu na cestách. Sú dostupné na všetkých platformách – Windows, Android, iPhone, Mac.
  Detail produktu
 • Incident Management System

  Minimalizácia nákladov a dopadov na organizáciu v dôsledku zlyhania informačných systémov. Komunikačné siete aj informačné systémy sa stali nevyhnutnými prostriedkami pre efektívnu prevádzku firiem a organizácií. Preto sa zabezpečenie ich dostupnosti stáva najvyššou prioritou.
  Detail produktu
 • Tap System

  TAP System® predstavuje modernú aplikáciu, ktorá plne podporuje celý proces testovania vedomostí. Využíva kombináciu práce s počítačom a papierových odpoveďových formulárov. Dosahuje vysokú rýchlosť spracovania testov pri garantovaní hodnovernosti spracovaných výsledkov.
  Detail produktu
 • Gamo Smart zóna

  Mobilné aplikácie sú čoraz populárnejšie. Ich využitie je univerzálne, sú vhodné pre každú organizáciu, ktorá má záujem prezentovať svoje objekty záujmu - výrobky v predajni, exponáty v múzeu, knihy, historické budovy, občiansku vybavenosť moderným a atraktívnym spôsobom.
  Detail produktu
 • GDPR

  Chrániť si citlivé firemné dáta, zaistiť si neprerušenú a bezpečnú prevádzky informačných systémov je v súčasnej dobe jednou z existenčných podmienok každej organizácie.
  Detail produktu
 • Aesculap

  Aesculap Lekárnička umožňuje používateľovi mimoriadne rýchly prístup k veľkému množstvu informácií, ktoré sú dôležité pri správnom výbere či užívaní lieku. Dokážete si v nej vytvoriť vlastný elektronický zoznam liekov a diagnostikovaných chorôb. Nie je náhradou zdravotného záznamu, ale dokáže Vás intuitívne upozorniť na riziká spojené s užívaním Vašich liekov a ich prípadnom vzájomnom ovplyvňovaní sa.
  Detail produktu

Kontaktujte nás

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
Späť