Office 365

Ochotne poskytneme poradenstvo aj podporu.

Moderná kancelária

Office 365 prináša to najlepšie z kancelárskeho balíka Microsoft Office a pridáva ku nemu množstvo výhod cloud  riešenia. Nový Office 365 si nekupujete, ale prenajímate. Takto máte k dispozícii dodatočné financie potrebné pre rozvoj vášho „core biznisu“ a navyše máte vždy aktuálnu a zabezpečenú verziu nástrojov Office. S podporou GAMO si proces migrácie výrazne zjednodušíte. Naši špecialisti majú odborné znalosti a bohaté skúsenosti s nasadzovaním balíka služieb Office 365. Poradia vám optimálnu kombináciu služieb, budú vás sprevádzať jednotlivými krokmi implementácie služby, ochotne poskytnú konzultáciu, prispôsobenie prostredia alebo administráciu služieb Office 365.

Čo ponúka naše riešenie?
Vždy najnovšie verzie aplikácií a služieb Office. O aktualizáciu produktov a služieb sa postará Microsoft.
Možnosť práce s Office 365 na viacerých zariadeniach súčasne. Office pre PC/Mac, Notebook, tablet, mobil i webový prehliadač za jednu cenu.
Bezpečný prístup k osobným aj firemným dokumentom odkiaľkoľvek. Možnosť dokumenty zdieľať a pracovať s nimi v tíme.
Zabezpečené 1TB úložisko pre firemné dokumenty.
Možnosti prepojenia a stálej kompatibility aplikácií Office s mnohými inými službami Office 365 pre firmy. Silný profesionálny nástroj s integrovanými službami pre e-mailovú komunikáciu. Nástroje pre tímovú spoluprácu, chat, audio a videokonferencie, zdie
Flexibilné licencovanie.
 • Hlavnou motiváciou implementácie služieb Office 365 bolo vyriešenie problémov s mailovým systémom a zjednotenie verzií aplikácií MS Office. Navrhnuté riešenie umožnilo zoptimalizovať a zefektívniť niekoľko vnútrofiremných procesov.

  ILJIN SLOVAKIA, s.r.o.
  výrobca ložísk a automobilových komponentov
 • Vzhľadom na charakter firmy a nastavené procesy bolo v prostredí spoločnosti implementované hybridné riešenie. Je kombináciou privátneho cloudu a služieb Office 365, firemného intranetu a využívania analytických prehľadov práce v tímoch. V procese je návrh koncepcie služieb Dynamics CRM  a Dynamics Field.

  K-system, spol. s r.o.
  výrobca žalúzii a tieniacej techniky
 • Ukončenie podpory riešenia Small Business Server bolo dôvodom prejsť na využívanie cloudových služieb a Office 365. Ako veľká prednosť je vnímaná okamžitá zmena typov licencií a ich počtu podľa potrieb.

  BDR spol. s r.o.
  auditorská a poradenská spoločnosť
 • Historicky sme používali riešenie Lotus Notes. Dnes  prezentujeme skúsenosti s transformáciou do Office 365. Prešli sme si migráciou mailov, nastavením prostredia aj procesov, budovaním vlastného intranetu na zdieľanie dokumentov a aj zmenou vnútrofiremnej komunikácie. Školenia pre vybrané kategórie používateľov sme zabezpečili vlastnými IT špecialistami. Zintegrovaním niekoľkých aplikácii Office 365 sme si vytvorili riešenie na podporu tímovej spolupráce v projektovom riadení.

  GAMO a.s.
  poskytovateľ cloudových riešení a služieb

Referencie

Virtualizácia IT a Office 365

Výrobca automobilových komponentov. High-availability hardvérový cluster s vysokou úrovňou bezpečnosti a spoľahlivosti na báze VMware vSphere, v kombinácii s Office 365 v cloude predstavujú hybridné riešenie s jednoduchou správou.

Nemocnica v cloude s Office 365

Prvá špecializovaná nemocnica v odbore oftalmológia na Slovensku si pre prevádzku svojich IT systémov vybrala GAMO Cloud v kombinácii s balíkom služieb Office 365.

Cloudové služby VDI

Výrobná spoločnosť v GAMO Cloud. Približne 60 používateľov vrátane dizajnérov pracujúcich v 3D, cca 20 pracovných staníc riadiacich výrobu, asi 10 mobilných používateľov na predajných pobočkách v rámci SR.

Aktuality

20 dec

Datacenter je Microsoft kompetencia, patriaca do skupiny Cloud Platform & Infra. Tento typ kompetencií - Cloud Platform preukazuje schopnosť partnera navrhnúť a implementovať riešenia typu IaaS – Infrastructure as a Service. 

GAMO túto kompetenciu získalo už v októbri 2016 a v decembri 2017 zvýšilo úroveň kompetencie na GOLD Datacenter. Pre získanie najvyššej GOLD úrovne musela spoločnosť preukázať svoju odbornosť - úspešne absolvovať certifikačné skúšky úrovne MCSA u 4 technických špecialistov, ale najmä preukázať úspešnú implementáciu konkrétnych riešení u piatich reálnych zákazníkov z tejto oblasti.

Získaná kompetencia predstavuje pre našich zákazníkov potvrdenie toho, že GAMO je schopné transformovať dátové centrá na flexibilné, škálovateľné a nákladovo efektívne riešenia v prostredí on-premise a aj v cloude.

Okrem tejto kompetencie je GAMO tiež GOLD partnerom pre oblasť Application Development a SILVER pre oblasť Small and Midmarket Cloud Solution.

Autor: GAMO
07 apr

V priebehu mesiaca apríl 2016 organizovala IT Asociácia SR spolu s technologickými partnermi sériu podujatí ITAS DSM Roadshow. Cieľom bolo pomôcť firmám nájsť konkrétne riešenia pre vlastný vstup do Digital Single Market – online trhu, a tak využiť inovácie a IKT pre rozvoj podnikania, zefektívnenie procesov, zvýšenie produktivity a expanziu na zahraničné trhy.

Microsoft Slovensko ako jeden z technologických partnerov podujatia si vybral GAMO, aby na podujatiach v Nitre a v Banskej Bystrici prezentoval náš príbeh prechodu na riešenie Office 365. Ivan Luby, technický riaditeľ GAMO, oboznámil zástupcov SMB firiem o možnostiach, ktoré Office 365 poskytuje, ako aj o dôvodoch prečo sme v GAMO prešli na online riešenie v cloude. Následná diskusia potvrdila záujem účastníkov o bližšie informácie k prezentovanej téme.
GAMO je partnerom spoločnosti Microsoft na úrovni Gold.

 

 

Autor: GAMO
08 feb

Počas mesiacov december 2015 a január 2016 sa v GAMO úspešne rozbehlo používanie riešenia Office 365. Historicky sme v GAMO používali riešenie pre mailovú komunikáciu na báze IBM Lotus Domino / Lotus Notes. Táto platforma bola prevádzkovaná na interných serveroch, pričom postupom času sa sem okrem e-mailu pridalo aj viacero firemných aplikácií. Riešenie využívali aj pracovníci z pobočiek v Bratislave, Košiciach a v Liptovskom Mikuláši. Dnes plnohodnotne pracujeme s riešením Office 365.

Migráciu, nastavenie prostredia, ako aj úvodné školenia pre vybrané kategórie používateľov sme zabezpečili vlastnými IT špecialistami, certifikovanými pre riešenia Microsoft. Prechod vyše 80-tich pracovníkov bol postupný, vo viacerých etapách. V súčasnosti máme plne zvládnuté a funkčné riešenie pre mailovú komunikáciu, ako aj Skype for Business, prostredníctvom ktorého môžu kolegovia z pobočiek a centrály komunikovať cez videokonferencie či zasielaním okamžitých správ. Viaceré oddelenia už aktívne využívajú riešenie na platforme SharePoint slúžiace na tímovú spoluprácu pre zdieľanie dokumentov či súbežnú prácu viacerých autorov na jednom dokumente. Samozrejmosťou je firemný e-mail dostupný na mobilnom telefóne či tablete, bez ohľadu na platformu (Android, iOS, WindowsPhone).

Do budúcna sa chceme zamerať práve na rozšírenie používania SharePoint, ako aj aplikácie Yammer pre vnútrofiremnú komunikáciu a zdieľanie konceptov a nápadov.

Autor: GAMO