Malé a stredné podniky

IT infraštruktúra v cloude

V súčasnosti môže každá firma prostredníctvom cloudových riešení prevádzkovať taký IT systém, ktorý bol donedávna dostupný iba pre veľké spoločnosti. GAMO Cloud umožňuje vybudovať a prevádzkovať IT systém v cloude presne podľa vašich požiadaviek na výkon, dostupnosť, či softvérové licencie. O všetko ostatné sa postaráme u nás, vrátane garantovanej dostupnosti, vysokej bezpečnosti a profesionálneho dohľadu nad vašimi systémami a službami.

Office 365

Bezpečný a profesionálny e-mail, zdieľanie a spoločná práca na jednom dokumente, možnosť efektívne komunikovať s kolegami či zákazníkmi. To sú hlavné vlastnosti riešenia Office 365 od spoločnosti Microsoft. K dispozícii máte vždy najnovšiu verziu kancelárskych aplikácií, ako aj dostupnosť na tabletoch a smartfónoch. Samotná inštalácia Office 365 nie je zložitá. Pre zachovanie kontinuity s existujúcim riešením je však potrebné migrovať nastavenia používateľov, ich mailové schránky a pracovné skupiny. GAMO vie pomôcť každému, kto sa rozhodne využívať Office 365.

Zálohovanie údajov v cloude

Zálohovanie údajov v GAMO Cloud umožňuje ukladať aktuálnu kópiu Vašich dát alebo priamo virtualizovaných aplikácií v našom cloud centre s možnosťou obnovy súborov alebo virtuálnych diskov do Vašej infraštruktúry v prípade potreby. Oproti tradičným riešeniam zálohy, replikácie a obnovy, GAMO Cloud Backup as a Service ponúka granulárnu replikáciu, ktorá Vám dovolí vybrať len servery a vybrané dáta, ktoré chcete chrániť. Dáta sú pritom vždy na Slovensku, v jednom z najbezpečnejších dátových centier.

Dohľad nad IT technikou

Priebežný monitoring IT systémov dokáže rozpoznať neštandardné správanie informačného systému a predísť tak výpadku IT infraštruktúry alebo softvérovej aplikácie. Naši operátori dokážu problém identifikovať a začať riešiť ešte skôr, ako užívatelia zistia spomalenie či úplnú nedostupnosť. Výsledkom je eliminácia výpadkov a bezproblémová prevádzka systému. Garantujeme tiež odstránenie problému v zmluvne dohodnutom čase formou uzatvorenia SLA zmluvy.

IT služby

Ak ste malá alebo aj väčšia organizácia, vieme prevziať zodpovednosť nad vašim IT vybavením a vykonávať činnosti zabezpečujúce bezproblémovú prevádzku. Váš IT administrátor sa tak môže venovať rozvoju informačných systémov, denné rutinné úlohy zabezpečí naša služba. Ak prevádzkujete informačné systémy 24 hodín denne, naše zákaznícke centrum je Vám k dispozícii počas celej tejto doby. Vzdialeným prístupom dokážeme vyriešiť väčšinu úloh, v prípade vážnejšej poruchy zasiahne technický špecialista priamo u Vás.

Office 365 - školenia používateľov

Office 365 umožňuje moderné spôsoby spolupráce, avšak vyžaduje si zmenu v pracovných návykoch. Napríklad namiesto posielania dokumentu formou prílohy je možné zdieľať ho vo svojom OneDrive disku. Školenia od nás pomôžu bezproblémovo zvládnuť tieto procesy a zabezpečia, že dokážete reálne využiť potenciál, ktorý Office 365 ponúka. Školenia pripravujeme podľa individuálnych potrieb, alebo ako univerzálne kurzy pre otvorené skupiny.

Kontaktujte nás

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.
Späť