Potvrdenie vyspelosti GAMO Cloud

Potvrdenie vyspelosti GAMO Cloud

GAMO, ako jediný zo slovenských CSP - Cloud Services Providers, bol zaradený do otváracej prezentácie Pata Gelsingera, CEO spoločnosti VMware, ktorý na tohtoročnej konferencii WMworld 2018 v Barcelone, okrem vízií ako budovať a kam smerovať digitálnu infraštruktúru, poukázal na dôležitosť partnerov pri poskytovaní cloudových služieb zákazníkom.

Na propagáciu značky GAMO na tomto svetovom fóre sme patrične hrdí, považujeme ju za potvrdenie vyspelosti a kvality poskytovaného cloudového riešenia. GAMO Cloud využíva koncept SDDC – softvérovo definovaného dátového centra, ktoré je založené na platforme VMware s úložiskom vSAN a sieťovou technológiou VMware NSX. Umožňuje nasadenie a prevádzku aplikácií tým najefektívnejším spôsobom a vytvára predpoklady pre poskytovanie kvalitných cloudových služieb.

Video z keynote - zdroj VMware

Spoločnosť VMware, Inc. počas konferencie VMworld 2018 Europe ukázala, ako spoločne v spolupráci so zákazníkmi a partnermi ovplyvňuje smer vývoja cloudu, mobility, sietí a bezpečnosti. Viac info na touchit.sk

 

 

Dátum : 09.11.2018 Autor : GAMO Značky: Cloud GAMO