2 týždne zdarma

Bezpečný Home Office

V súvislosti s celospoločenskou situáciou ponúkame riešenie na preklenutie 2 týždňovej karantény. Nemajte obavy prijať preventívne opatrenia na ochranu zdravia a odporučiť zamestnancom prácu z domu. Na tento čas zdarma poskytneme novú rozšírenú funkčnosť cloudovej služby GAMO Drive.

BEZPEČNÝ HOME OFFICE umožní pracovníkovi alebo celej firme zostať v spojení. Komunikovať s kolegami na diaľku, zdieľať informácie kedykoľvek, kdekoľvek a cez akékoľvek zariadenie. Nečakaná karanténa alebo nariadená práca z domu neochromí spoluprácu a súčinnosť tímov pri riešení pracovných úloh. Po aktivácii služby obdržíte okamžite prístupové údaje a službu využívate bez obmedzení 14 dní úplne zdarma.

Aktivovať zdarma

VIDEOKONFERENCIA JE NOVÁ FUNKČNOSŤ GAMO DRIVE, zdieľané úložisko týmto poskytuje: 

  • Online stretnutia, videohovory, zdieľanie obrazovky 
  • Komunikáciu na dosah jediným kliknutím
  • Online editovanie Office dokumentov
  • Garanciu bezpečnosti zdieľaných dát a komunikácie
  • Spoluprácu kedykoľvek, kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení
  • Bezpečné a jednoduché používateľské prostredie

Cloudová služba GAMO Drive rozšírená o videokonferencie má pre používateľa aj ďalšie benefity. Nebojíme sa tvrdiť, že o Vaše dáta je maximálne postarané. Datacentrum na území Slovenska disponuje certifikátom NBÚ, garantuje bezpečnosť preverenú najvyššími certifikačnými autoritami a dostupnosť cloudových služieb na úrovni 99,97%. Potrebujete individuálnu podporu zo strany IT špecialistu? Táto Vám je poskytnutá bezodkladne a priamo zo Slovenska.  

Popis aktivácie a využívania plne automatizovanej služby v prostredí cloudu je k dispozícii TU

 

Dátum : 11.03.2020 Autor : GAMO Značky: GAMO