Transformácia IT

Cloud prípadová štúdia na Virtual Info 2017

Aký je reálny prínos z prechodu celej infraštruktúry IT do cloudu?

„Vyššia bezpečnosť, vyššia dostupnosť biznis služieb, ale hlavne 80% času môžem naozaj  venovať rozvoju firmy. Nemusím už riešiť či mi funguje server, alebo ako sú na tom koncové zariadenia, či majú konzistentné riešenia. Uvoľnenie správcov IT je v tomto momente využité na zefektívňovanie firemných činností a výrobných procesov. A to je pre mňa transformácia IT z podpory užívateľov na podporu biznisových služieb,“ uviedol Ľubomír Repiský, IT manažér spoločnosti K-system.

Hľadáte možnosti ako zautomatizovať či odstrániť množstvo rutinných IT činností? Zbavte sa podnikovej serverovne, dôverujte cloudovým službám a začnite reálne využívať potenciál cloud computing služieb na prevádzku IT v prospech firmy. Používanie cloud riešení je už dnes štandardná prax. Príležitosť presvedčiť sa o reálnych výhodách, ktoré cloud priniesol IT oddeleniu vo výrobnom podniku, mali účastníci konferencie Virtual Info 2017. Nestihli ste sa zúčastniť, ale radi by ste sa dozvedeli viac?

Výrobná spoločnosť v GAMO Cloud

Približne 60 používateľov vrátane dizajnérov pracujúcich v 3D, cca 20 pracovných staníc riadiacich výrobu, asi 10 mobilných používateľov na predajných pobočkách v rámci SR. Zistiť viac >>

Ozvite sa nám, radi odpovieme na vaše otázky týkajúce sa výberu vhodného cloudového riešenie pre vaše podnikanie.

KONTAKTUJTE NÁS »

 

Dátum : 26.09.2017 Autor : GAMO Značky: Cloud GAMO