Poradenstvo

Nedostatočné znalosti a slabšie skúsenosti s cloud computingom vyvolávajú množstvo otázok o bezpečnosti prevádzky v cloude, dostupnosti infraštruktúry a údajov. Často sa tiež stáva, že nesprávnym nastavením zdrojov a parametrov môžu vznikať problémy. 

Odborná a komplexná analýza odporučí, ktoré služby je vhodné aplikovať do cloudového riešenia, a ktoré by mali ostať vo firemnej serverovni. Optimalizuje potrebné softvérové licencie a navrhne hladký proces prechodu na GAMO Cloud.

Rozhodnutiu využívať cloud computing by mala predchádzať odborná a komplexná analýza. 
Naši špecialisti Vám dokážu poradiť pri rozhodovaní o prechode do cloudu. Navrhnú vám ako riešiť vaše obchodné, procesné či rozvojové potreby v našej cloudovej infraštruktúre. Pomôžu vám nájsť optimálne riešenie. Efektivita centralizovanej infraštruktúry IKT s jednoduchým prístupom cez internet vám umožní optimalizovať prevádzku aplikácií. 

Analýzu potrieb odporúčame vykonať každému záujemcovi o cloudové služby. Zákazníkom, ktorí sa rozhodnú pre GAMO Cloud vypracujeme analýzu bezplatne.
 

Záujemcom o naše služby je k dispozícii skúšobná prevádzka umožňujúca simuláciu fungovania vlastných systémov v GAMO Cloud a otestovanie výkonnosti.

Skúšobná prevádzka ZDARMA

Kontaktujte nás

GAMO a.s.  |  Kyjevské námestie 6  |  974 04 Banská Bystrica
Dátové centrum  |  Datacube  |  Kopčianska 92  |  851 01 Bratislava
Copyright © 2017 GAMO
Created by ActivIT.